سبد خرید شما

لیست استعلام

لیست استعلام

محصولی در لیست وجود ندارد.

راه های ارتباطی

درباره ما

تمامی کسانی که با ابزار جراحی آشنایی دارند، به خوبی می‌دانند که تنوع بسیار زیاد و نبودن منبع مطمئن برای یادگیری، همه‌ی اقشار مخاطب را سردر گم کرده است. هنوز هم کسی نمی‌داند که ست‌های جراحی، دقیقا شامل چه ابزاری است. هر دانشگاهی استاندارد خودش را دارد، حتی گاهی هم مراکز درمانی. این مشکل در کشورهای بزرگ و پیشرفته‌تر هم وجود دارد.

بنیان گذار

بنیان‌گزار ابزارجراحی دات کام

ایده‌ی اولیه برای برپایی ابزار جراحی دات کام از سال 1386 و هم‌زمان با شروع فعالیت یکی از موسسین شرکت پویندگان سلامت پاسارگاد (بعدا در سال 1390 افتتاح شد)، شکل گرفت.

متولد 1361
فارغ‌التحصیل مهندسی و علم مواد- متالورژی صنعتی از دانشگاه صنعتی شریف
فعال در زمینه‌ی ابزار جراحی از سال 1385
سخنران مدعو در دانشگاه

تاریخچه

تا سال 1394 هم‌زمان با کار در شرکت‌های مختلف و معتبر، اطلاعات بسیار زیادی از ابزار جراحی گردآوری شد و کار بر روی داده ها شروع شد.

از کمپانی‌های خارجی درخواست کمک شد، قول‌های مساعد دادند ولی به دلیل تحریم‌های موجود و پس از نزدیک‌شدن به زمان تحویل فایل‌های مربوط، همکاری را شروع‌نشده، پایان دادند. لذا تصمیم به ایجاد بانک اطلاعاتی بومی گرفتیم.

به دلیل هزینه‌ی بالا برای ایجاد این بانک اطلاعاتی، کسی از همکاران داخلی حاضر به همراهی و همیاری نشد. در سال 95 با برنامه نویسان معتبری وارد مشورت شدیم و پیشنهادات زیادی دریافت کردیم ولی به دلیل هزینه‌ی بالا باز هم کار دچار وقفه شد تا این‌که تصمیم به اضافه کردن همکارانی به تیم گرفتیم و کار به پیش رفت.

کار را با نسخه‌ی صفر و پایه شروع کرده‌ایم. به دلیل حجم بسیار بالای اطلاعات چند مرتبه مجبور به ارتقا سرور شده‌ایم که البته با تجربه‌ی کسب شده و اضافه شدن نیروهای فنی بیش‌تر، دیگر از این لحاظ نگرانی نداریم.

نسخه‌ی یک به زودی رونمایی خواهد شد و مشتمل بر اطلاعات استانداردی از ست‌های جراحی خواهد بود. به علاوه تصاویر بسیار با کیفیتی خریداری شده و هم‌زمان با نسخه‌ی یک از آن رونمایی خواهیم کرد.

اهداف پیش رو

روزانه مطالب بسیار با ارزشی راجع به ابزار جراحی، نحوه‌ی ساخت، نکات نگهداری، تعمیرات سریع و غیره اضافه خواهد شد.

قیمت‌های ابزار جراحی از برندهای مختلف را اضافه می‌کنیم و در همین راستا هر روز یک ابزار پرکاربرد را با کم‌ترین قیمت در بخش پیشنهاد ویژه‌ی صفحه‌ی اول سایت به شما تقدیم می‌کنیم.

همچنین تصمیم گرفته ایم که برندهای مختلف را معرفی کنیم و نکات ضعف و قوت آن‌ها را بگوییم و امیدواریم که کاربران و همکاران عزیز از آن استقبال کنند.

همکارانی هم می‌توانند برند خود را اختصاصی و تحت عنوان رپرتاژ آگهی معرفی نمایند.